O nás

Kto sme?

Kurzy pre ľudí je spoločnosť zabezpečujúca školenia a kurzy súvisiace s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci (BOZP). Sme akreditovaní národným inšpektorátom práce a svojim klientom ponúkame školenia bezpečnosti a vzdelávanie zamestnancov. Riadime sa heslom: „Náš zákazník, náš pán“, a preto je pre nás klient na prvom mieste. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, vieme sa časovo prispôsobiť, prídeme za vami kamkoľvek v rámci celého Slovenska a dané školenie vám ušijeme na mieru.

Prečo práve my?

Pretože my sa s radosťou postaráme o vašu bezpečnosť! Sme mladý dynamický tím ľudí, ktorý vás naučí ako správne postupovať pri práci, ako pracovať bezpečne, no zároveň efektívne. Baví nás vzdelávať vás a radi sa s vami podelíme o naše vedomosti. Poradíme vám s výberom školení a prispôsobíme ich k vykonávanej práci. Navyše, čas a miesto školenia vieme prispôsobiť vášmu diáru a ako bonus vám ponúkame zhodnotenie vykonávanej práce priamo na pracovisku a zvolenie správnych pracovných postupov pri výkone prác.

Aké kurzy ponúkame?

Do nášho portfólia patrí výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vybraných stavebných strojov a zariadení, výchova a vzdelávanie zamestnancov (BOZP), výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vysokozdvižných vozíkov, výchova a vzdelávanie osôb pracujúcich vo výške pomocou špeciálnej lezeckej techniky a výchova a vzdelávanie osôb na montáž a demontáž lešenia.

Bezpečnosť na prvom mieste

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá. Naším hlavným cieľom je, aby uchádzači výchovy a vzdelávania dbali na svoju bezpečnosť, ale aj na bezpečnosť svojich kolegov pri výkone povolania. Počas kurzov a školení uchádzačom pripomíname, že ochrana zdravia je na prvom mieste. Vyškolíme vás tak, aby ste sa v zdraví vracali domov sa svojou rodinou a priateľmi.

Kde nás nájdete?

Spoločnosť Kurzy pre ľudí sídli v Prievidzi, no radi za vami prídeme kamkoľvek. Školenia a kurzy realizujeme v rámci celého Slovenska. Radi veci riešime operatívne, a preto neváhajte a informujte sa o vybranom kurze už teraz.

Akreditácia

Sme akreditovaní Národným inšpektorátom práce so sídlom v Košiciach. Naše vydané oprávnenia na výchovu a vzdelávanie v oblasti BOZP si v prípade potreby môžte overiť na stránke Národného inšpektorátu práce

GDPR

  • Osobné údaje

Osobné údaje